Kontör TL Yükleme Satış Sitesi

Kontör Sitesi Satışlarını Yanlızca İletişim Bakanlığından Onaylı Belgelere Satılmaktadır.

Kontör TL Sitesi Satışında Kesinlikle Yasalara Uyularak Satışı Gerçekleşmektedir.

3TnYe4
demo incelemek için : https://akhisarwebtasarim.net/kntr/

YASAL MEVZUAT
Ödeme Hizmetleri sektörünün kanuni alt yapısını oluşturan iki yasal düzenleme bulunmaktadır.
Bunlardan birincisi “05.11.2009 Tarihli Türkiye Bankalar Birliği Mesleki Tanzim Kararı”dır.Tanzim Kararı, Bankaların sistemlerini, fatura tahsilat işini ticari amaçla meslek edinen kuruluşlara kullandırmasında tabi olduğu kuralları belirlemektedir.

Diğeri ise “20.06.2013 tarih ve 6493 sayılı Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun” olup, 20.06.2013 tarihi itibarıyla resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Kanun, ödeme hizmeti faaliyetini BDDK’nın iznine tabi kılan bir takım düzenlemeler getirmiştir. Kanuna bağlı Yönetmelik ve Tebliğ 27.06.2014 tarihinde yayımlanmış olup, 27.06.2015 tarihine kadar ödeme hizmeti faaliyetinde bulunanların BDDK’dan faaliyet izni alması gerekmektedir. Kanun, bu tarihten sonra faaliyet izni almaksızın faaliyet gösteren kişiler için hapis ve para cezası öngörmektedir.

Toptan Kontör , Parça Kontör , Tam Kontör Gibi Hizmetleri Müşterilerinize Satışlarını Gerçekleştirebilir ve Yönetim Panelinden Dilediğiniz Paketleri Oluşturabilirsiniz.

Baylik

Kolay Ödeme Yöntemleri

Kolay Yönetim Paneli

Parça ve Tam + Paket + TL

Kullanıcılarınıza bakiye yükleyebilir , mesaj gönderebilir , bayilerinizi tanımlayabilir ve oluşturulan bayilere sms gönderebilirsiniz.

Alan Adı + Hosting 1Yıllık Ücret’e Dahildir

Paket Satış Fiyatı = 1400TL’dir.

Bilgi almak için arayınız : 0553 674 6003

Hemen Ara

Whatsapp'tan İletişim Kur